Kompiuteris Jums brKompiuteris JumsSveiki saito senbuviai ir atsitiktinai užklydę sveteliai į mūsų atvirą kompiuterijos mokyklą

Rekomenduoju peržiūrėti ir realizuoti žemiau pateiktus pasiūlymus nurodyta eilės tvarka

Pradedančiajam kompiuterio naudotojui

Žiūrėdami žemiau pateiktus postus atlikite būtiniausius savo kompiuterio nustatymus, kuriuos rekomenduoju Jums pasidaryti, pasitelkęs ilgamete praktika. Atliktos aprašymuose pateiktos priemonės, užtikrins spartesnį ir saugesnį kompiuterio darbą.

Žinoma Jūs galite nesutikti su mano vizija, ir naudotis kompiuteriu "kaip yra". Tačiau rezultatas nebus trokštamas. Norintiems turėti spartų ir patikimą kompiuterį rekomenduoju "nelipti ant grėblių" ir naudotis išbandytais metodais bei svetima patirtimi.

Nuotolinio valdymo programa

Sveiki bičiuliai! Pradedu pasakojimą apie labai reikalingą tiek pradedantiesiems ar jau pažengusiems kompiuterių naudotojams programą. Manau supratote iš straipsnio pavadinimo ji vadinasi “Team Viewer”.

Tai nuotolinio administravimo programa, kurios pagalba galima prisijungti prie bet kurio kompiuterio, kur yra įdiegta ši programa ir gavus atitinkamą leidimą tam veiksmui iš kompiuterio savininko (savininkas duoda meistrui id kodą ir kintantį slaptažodį).

Plačiau:

WinRar archyvavimo programa

Archyvavimo programų internete galima rasti ne vieną ir jas esu tikrai išbandęs (čia informacija „žinovams“), bet šiame pasakojime primygtinai rekomenduoju naudoti mano siūlomą. Tokiu būdu pirminiame etape, kol dalinsiuos savo patirtimi, kalbėsime viena kalba.

Plačiau:

Kietojo disko programinis dalinimas

Šią temą skaitau viena iš pagrindinių, pradedant naudoti kompiuterį. Daugiametė kompiuterių programinio remonto nuotoliniu būdu patirtis leido padaryti tam tikras išvadas. Dalinti ar nedalinti pagrinde priklauso nuo kompiuteriautojo ambicijų, apsispręndimo, kokiam tikslui kompiuteris bus panaudotas.

Plačiau:

Kompiuterinės programos

Tema iš pirmo žvilgsnio tartum paprasta, tačiau turinti daugybę niuansų. Pradėkime nuo to, kad pagrindinė kompiuterio programa yra operacinė sistema. Jos paskirtis valdyti mūsų kompiuterių elektroninius mazgus, kitas programas, kurias naudosime dirbdami kompiuteriu.

Plačiau:

Portatyvinės programos

Sveiki! Šiandieną pats laikas sužinoti kas per žvėris tos portatyvinės programos, kuo jos skiriasi nuo paprastų diegiamų ir kame jų pranašumas.

Plačiau:

Haremo mylimiausia

Sveiki bičiuliai! Kokia analogija tarp kompiuterio programų ir haremo? Teisingai, - tiesioginė! Kad ir kiek savo kompiuteryje įdiegsime vienos paskirties programų, bet viena iš jų bus haremo vyresnioji ir mylimiausia.

Plačiau: Pamoka:

Patriotizmas kompiuterijoje

Jeigu mes būtumėme ne lietuviai ir mūsų alfabite nebūtų šių kelių simbolių (ą,č,ę,ė,į,š,ų,ū,ž) rašomas straipsnis netektų jokios prasmės. Tačiau dabar turime rimtą pagrindą aptarti lietuvybę ir kompiuteriją. Kompiuteris pagal savo kilmę yra anglas ir svetimomis kalbomis disponuoja tiek, kiek yra išmokintas.

Plačiau:

Kuriame patogią ir saugią failų laikymo sistemą

Kaip kas gali pasakyti – o kam to reikia? Saugok failus kietąjame diske ir bus tau laimė. Tačiau mano pozicija šiuo klausimu pakankamai griežta. Vien saugoti nepakanka! Juos reikia taip organizuoti, kad bet kuriuo metu galėtumėme lengvai surasti reikalingą nuotrauką, dokumentą ar filmą.

Plačiau: Pamoka:

Saugumas internete

Štai atėjo laikas mums rimtai pakalbėti apie saugumą internete. Taip jau susiklostė, kad visi kaip vienas bijome pakomentuoti kokį įdomų tinklapio turinį. O apie apsikeitimą elektroninio pašto adresais ar skaipo kontaktais su dar mažai pažystama žmogysta išvis bijoma net pagalvoti.

Plačiau: Slaptažodžių generavimo programa: