br

Kuriame patogią ir saugią failų laikymo sistemą


Kaip kas gali pasakyti – o kam to reikia? Saugok failus kietąjame diske ir bus tau laimė. Tačiau mano pozicija šiuo klausimu pakankamai griežta. Vien saugoti nepakanka! Juos reikia taip organizuoti, kad bet kuriuo metu galėtumėme lengvai surasti reikalingą nuotrauką, dokumentą ar filmą.

Operacinės sistemos kūrėjai mums parodė teisingą kryptį, tiesa jie niekaip negalėjo numatyti, kiek ir kokių kietūjų diskų mes turėsime savo kompiuteriuose. Todėl pagrindinius aplankus mūsų turto laikymui integravo nesaugioje zonoje – sisteminiame diske „C“ šalia operacinės sistemos.

Tačiau maloniai mums suteikė galimybę perkelti tas direktorijas į kitus kompiuteryje integruotus diskus. Ko pasekoje operacinė sistema atsilaisvins nuo nepageidaujamų įnamių. O mūsų laikomi failai, suskirstyti pagal kategorijas persikels į saugesnę zoną tolimesniam laikymui.

Žemiau pateiktoje video pamokėlėje parodysiu savo kompiuterio konfigūraciją. Jeigu patiks – siūlau pasidaryti analogiškai. Taip laikomi mano kaip kurie failai kompiuteryje „gyvena“ virš 10 metų.

Tokią failų laikymo sistemą galiu padaryti nuotoliniu būdu už kainą, kuri niekaip nenuskriaus Jūsų biudžeto

Turite klausimų? Klauskit!

Atsiradusių klausimų nedėkite į tolimą lentyną.