br

Team Viewer


Sveiki bičiuliai! Pradedu pasakojimą apie labai reikalingą tiek pradedantiesiems ar jau pažengusiems kompiuterių naudotojams programą. Manau supratote iš straipsnio pavadinimo ji vadinasi “Team Viewer”.

Tai nuotolinio administravimo programa, kurios pagalba galima prisijungti prie bet kurio kompiuterio, kur yra įdiegta ši programa ir gavus atitinkamą leidimą tam veiksmui iš kompiuterio savininko (savininkas duoda meistrui id kodą ir kintantį slaptažodį).

Ją naudojant galima suteikti techninę pagalbą per atstumą nevežant savo įrenginį pas meistrų į dirbtuves. Programų diegimas, virusų paieška, sitemos valymas nuo susikaupusių šiukšlių ir daug kitų naudingų operacijų. Ši priemonė taupo laiką ir pinigus kelionei pas meistrą, nes dažniausios problemos būna programinės, kurias pavyksta pašalinti neišeinant iš savo namų.

Vienintelė sąlyga programos panaudojimui veikiantis internetas. Paranojiškai nusiteikę piliečiai žinoma prieštaraus, kad prie jų “tvirtovės” prisijungs pašalinis žmogus. Ir čia atsiranda klausimas – ar visgi bent kuom pasitikite? … Apie privalumus ir pavojus aš dar papasakosiu programos diegimo metu. Jeigu Jūs jos dar neturite, pats laikas ją įdiegti į savo kompiuterį.

Tam tikslui turime atsisiųsti diegimo failą. Nerekomenduoju jos ieškoti šalutiniuose saituose. Saugią programą paimsime iš namų svetainės adresu:

Gamintojo puslapis
Atsisiųsti diegimo failą
Atsisiųsti portatyvinę versiją

Gamintojas siūlo diegimo failą arba programos portatyvinę versiją, nereikalaujančią diegimo į sistemą. Mūsų pasirinkimas šį kartą bus TeamViewer_Setup.exe. Kitaip tariant diegimo failas. Vėliau po mūsų kompiuterio laikmenos paruošimo, įdiegtą programą saugumo ir kitais sumetimais pakeisime į portatyvinę.

Programos atsiuntimas ir diegimas video formate


Jeigu neturite savo ir ieškote patikimo meistro - siūlau savo paslaugas.

Turite klausimų? Klauskit!

Atsiradusių klausimų nedėkite į tolimą lentyną.