br

WinRar archyvavimo programa


Archyvavimo programų internete galima rasti ne vieną ir jas esu tikrai išbandęs (čia informacija „žinovams“), bet šiame pasakojime primygtinai rekomenduoju naudoti mano siūlomą. Tokiu būdu pirminiame etape, kol dalinsiuos savo patirtimi, kalbėsime viena kalba.

Tai klasika, užkariavusi daugelio vartotojų širdis savo interfeiso draugiškumu ir funkcionalumu. Programa moka atidaryti daugelio formatų archyvų failus, gali supakuoti (zip) ir savo gimtą formatą (rar). Suarchyvuotus failus lengvai galima persiųsti internetu.

ZIP ir RAR formatų archyvai labiausiai paplitę internete ir jeigu zip puikiai atidaro pati windows sistema, tai rar atidarymui reikalinga šalutinio gamintojo programa. Ir pagaliau pristatau daugelio vartotojų pamėgtą programą pavadintą „WinRar“. Programa yra komercinė, bet puikiai dirba nemokamame režime.

Bet norėdamas apsaugoti savo skaitytojus nuo programos pranešimų apie nemokamą naudojimą – padovanosiu registracijos raktą, kurį atsisiųsite iš pateiktos nuorodos straipsnio pabaigoje. Programos panaudojimo esmę suprasite iš kitų straipsnių ir video pamokėlių.

Dabar pažiūrėkite video, kaip ją atsisiųsti ir įdiegti į savo kompiuterį

Atkreipkite dėmesį! Iš eilės rodys 3 video pamokas

Gamintojas:

Raktas: Atsisiųsti

Turite klausimų? Klauskit!

Atsiradusių klausimų nedėkite į tolimą lentyną.