br

ProgramosAMS

AMS Foto šou

"PhotoShow PRO" - tai grafikos redaktorius, kuris sukuria stulbinančiai gražią skaidrių demonstraciją. Skaidrių demonstravimo programoje gali būti pridėta vaizdo medžiaga, įvairių formatų nuotraukų vaizdai ir įvairūs garso takeliai.

Gamintojas: Saugykla: Pamoka:

AMS VideoShow

AMS VideoShow“ yra tikras atradimas tiems, kurie nori sužinoti, kaip kurti aukštos kokybės vaizdo įrašus, bet visiškai nenori mokytis sudėtingos programinės įrangos anglų kalba.

Galutinis vaizdo įrašas gali būti išsaugotas bet kokiu formatu, kurį norite peržiūrėti kompiuteryje ar telefone, įrašyti į diską su gražiais interaktyviais meniu ir optimizuoti specialiai skelbimams internete.

Gamintojas: Saugykla:

AMS Home Photo Studio

"AMS Home Photo Studio" yra patogus ir galingas nuotraukų redaktorius, atveriantis neribotas galimybes kūrybiškumui.

Tai leidžia greitai pagerinti ir redaguoti nuotraukas, peržiūrėti skaidrių demonstravimą, pridėti šimtus specialiųjų efektų, kurti koliažus, atvirukus ir kalendorius.

Gamintojas: Saugykla:

AMS Video Montage

„AMS Video Montage“ yra paprastas naudoti vaizdo redaktorius, idealiai tinkantis kurti įspūdingus vaizdo įrašus namuose.

Vos per kelias minutes galite sukurti ryškų vaizdo įrašą, sujungdami vaizdo įrašus, nuotraukas ir muziką.

Gamintojas: Saugykla:

AMS PhotoMASTER

PhotoMASTER - galinga programa, leidžianti greitai ir tiksliai pagerinti nuotraukas.

Naujoviškos architektūros dėka „PhotoMaster“ leidžia keisti bet kokius nuotraukų parametrus ir atšaukti šiuos pakeitimus bet kokia tvarka, neprarandant kokybės.

Gamintojas: Saugykla:

AMS VideoMASTER

AMS VideoMASTER yra universalus vaizdo konverteris su galimybe įrašyti DVD diskus.

Programa leidžia greitai konvertuoti vaizdo įrašą į bet kurį formatą, įskaitant didelės raiškos vaizdo įrašus ir internetinį vaizdo įrašą.

Gamintojas: Saugykla:

AMS Promoshow

„Promoshow“ yra galinga programa, skirta kurti pristatymus ir vaizdo įrašus su 3D efektais, kuri leidžia reklamuoti bet kokį verslą, naudojant vaizdo rinkodarą su minimaliu biudžetu.

Jūs galėsite gauti nemokamus tikslinius lankytojus per „YouTube“, padidinsite konversijų ir svetainių pozicijas paieškos sistemose.

Gamintojas: Saugykla:

AMS AudioMASTER

„AMS AudioMASTER“ yra galingas garso redaktorius, leidžiantis dirbti su visų populiarių formatų garso failais.

Programoje yra būtini nustatymai, leidžiantys ir redaguojant garso takelius WMA, MP3, WAV, OGG, FLAC ir kt.

Gamintojas: Saugykla:

AMS PhotoDECOR

„PhotoDECOR 5“ yra paprasta naudojime nuotraukų dekoravimo programa su gražiai pritaikyta sąsaja.

Per keletą sekundžių galite nuotraukai uždėti stilingą rėmą, sukurti atviruką ar koliažą.

Gamintojas: Saugykla:

AMS ART Frames

Patogi programa, skirta nuotraukoje įdėti gražius rėmus ir kaukes. Gerai parinktas rėmas ne tik puošia nuotrauką, bet ir suteikia jai užbaigtumą.

ART rėmai turi didelį potencialą bet kokios nuotraukos dekoravimui. Darbo rezultatus galima peržiūrėti viso ekrano režimu, išsaugoti įvairiais formatais ir spausdinti.

Saugykla:

AMS 3D Frames

„3D FRAMES“ yra grafinis redaktorius, leidžiantis sukurti ryškius ir stilingus nuotraukų rėmelius.

Skirtingai nuo kitų panašių produktų, „3D FRAMES“ sukuria kiekvieną kadrą realiuoju laiku, perduoda šešėlius, paryškinimus ir kitus apšvietimo efektus.

Saugykla:

AMS Photo MIXER

„Photo MIXER“ - tai programa, skirta jūsų nuotraukų originaliam dizainui. Su ja galite greitai ir lengvai sukurti ryškias, neįprastas ir įspūdingas kompozicijas.

Norėdami tai padaryti, tiesiog atidarykite norimą nuotrauką, pasirinkite tinkamą dizaino tipą ir spustelėkite mygtuką „Baigti“, po kurio galite peržiūrėti visą ekraną, išsaugoti arba spausdinti.

Gamintojas: Saugykla:

AMS Grožio studija

Portretų tobulinimo programa ir makiažo taikymas tiesiai ant nuotraukų. Su ja galite lengvai pašalinti nedidelius odos defektus, išreikšti išvaizdą ir net pakeisti veido formą.

Grožio studija padarys bet kokią nuotrauką vertą padoraus blizgaus žurnalo viršelio.

Gamintojas: Saugykla:

AMS Virtualus menininkas

Prieinama ir patogi programa, skirta nuotraukas paversti piešiniais ir sukurti gražius meninius efektus.

Virtualus menininkas leidžia jums imituoti akvarelę, pieštuką, kubizmą, mozaiką, degančią medieną ir netgi iliustracijas komiksų stiliuje!

Gamintojas: Saugykla:

AMS Virtualus makijažas

Portretų retušavimo programa ir makijažo taikymas nuotraukose. Jūs galite ne tik padaryti nuotrauką gražesne, bet ir pakeisti savo stilių.

Programoje yra daugiau nei dešimt unikalių įrankių, leidžiančių pakeisti nuotrauką. Nuo tradicinio makijažo iki besikeičiančių plaukų spalvų ir veido plastikų!

Gamintojas: Saugykla:

AMS Photo COLLAGE (ФотоКОЛЛАЖ)

„Photo COLLAGE“ yra nauja programa, skirta kurti įspūdingus nuotraukų koliažus.

Labai lengva padaryti gražų koliažą: tiesiog pridėkite paveikslėlių, išdėstykite juos ant lapo ir papuoškite etiketėmis, rėmeliais ir iškarpiniais! Jų yra daugiau nei šimtai originalių šablonų: vestuvių, vaikiškų, Naujųjų metų, senovinių ir daugelio kitų.

Gamintojas: Saugykla:

AMS PhotoDOCTOR (ФотоДОКТОР)

„PhotoDOCTOR“ yra viena iš paprasčiausių ir efektyviausių programų, leidžianti net pradedančiam vartotojui atkurti nuotraukas iš išorinių diskų, išimamų laikmenų ir atminties kortelių.

Vaizdo atkūrimo procesas apima kelis paprastus veiksmus. Atsisiųskite nuotraukų atkūrimo programą ir vykdykite įmontuoto „vedlio“ raginimus ir po poros minučių galėsite savo nuotraukoms suteikti antrą gyvenimą!

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla: