br

ProgramosPaveikslėlių redagavimo programos

FotoMix

FotoMix - naujausia universalios programos versija, kuri leis Jums lengvai manipuliuoti paveikslėliais ir nuotraukomis, atlikti foto montažą, keisti foną ir dar daug kitų operacijų.

Rezultatai tikrai Jus nustebins, nes beveik neis atskirti, kad buvo atliktos kažkokios manipuliacijos. Gamintojo - internete nėra: programa nepalaikoma

Saugykla: Pamoka:

XnSketch

XnSketch – nesudėtinga grafinė programa, skirta stilizuoti ar paversti Jūsų nuotrauką ar paveiksliuką į eskizą arba multiplikacinį vaizdą.

Programa pasižymi intuityviai suprantama aplinka, kas leidžia vartotojui be papildomų žinių atlikti joje užprogramuotus veiksmus. Palaiko eilę meninių technikų, kurių pagalba gaunami piešimo pieštuku, akvarele ar aliejiniais dažais efektai.

Gamintojas: Saugykla:

3DVista Stitcher/3DVista Virtual Tour

„Stitcher 4“ padės jums konvertuoti daug nuotraukų į gražias panoramas. Tai profesionalų ir mėgėjų pasirinkimas. „3DVista Stitcher 4“ pasižymi naudojimo paprastumu:

vienu paspaudimu galite pereiti per kiekvieną proceso etapą, kad užtikrintumėte maksimalias kokybiškas panoramas, susiūtas dideliu greičiu.

Gamintojas: Saugykla:

AbstractCurves

AbstractCurves 1.190 (x86/x64) – tai vaizdų generatorius, galintis sukurti užburiančius bet kokios raiškos fonus ar užsklandas.

Taip pat uždedantis vandens ženklus, logotipus ir kitokius efektus fotografijoms. Programa talpina savyje daugybę paruoštų šablonų arba leidžia sukurti savus.

Gamintojas: Saugykla:

Advanced Batch Converter

Advanced Batch Converter yra galinga grafikos programa.

Tai universalus produktas, skirtas peržiūrėti, konvertuoti ir redaguoti daugiau kaip 150 grafinių formatų, įskaitant bmp, jpg, png, pdf, pcx, tiff, gif, tga, wmf ir jpeg2000.

Gamintojas: Saugykla:

Advanced JPEG Compressor

Norėjau jus supažindinti su įdomia programa, kuri gana efektyviai ir stipriai gali suglaudinti JPEG vaizdus.

Jei tikėti kūrėjais, jūs galite suspausti nuotrauką iki 50 procentų ir neprarasti kokybės.

Gamintojas: Saugykla:

AirMagic

„AirMagic“ yra visiškai automatizuota nuotraukų redagavimo programinė įranga, skirta koreguoti nuotraukas, darytas iš aukščio ar kalnuose, ir šalinti "miglos" ar raibuliavimo efektą.

Programa automatiškai pagerina vaizdus naudojant dirbtinį intelektą ir pažangias vaizdo tobulinimo technologijas.

Gamintojas: Saugykla:

Artipic Photo Editor

„Artipic Photo Editor“ yra moderni vaizdo apdorojimo sistema, leidžianti greitai ir lengvai redaguoti savo nuotraukas, retušuoti, kurti kompozicijas - viskas, ko jums reikia, kad jūsų nuotraukos būtų profesionalios.

Modernus skaitmeninis vaizdo redaktorius „Artipic Photo Editor“ siūlo pilną nuotraukų apdorojimo įrankių rinkinį - korekciją, retušavimą, kompozicijų kūrimą.

Gamintojas: Saugykla:

Astra Image PLUS

„Astra Image PLUS“ yra grafinis redaktorius, leidžiantis padidinti skaitmeninių vaizdų raišką.

Naujos vaizdo apdorojimo technologijos dėka programa padės pagerinti ir atkurti vaizdo spalvą ir ryškumą.

Gamintojas: Saugykla:

BatchPhoto Pro

„BatchPhoto“ tikslas - padėti pradedantiesiems fotografams susidoroti su nuotraukų korekcija ir nesvarstyti, kaip įdiegti sudėtingas programas, pvz., „Photoshop“ (ir, beje, funkcionaliau nei „iCorrect OneClick“).

Pasak kūrėjo, tik vienoje operacijoje galite lengvai koreguoti arba ištaisyti nuotrauką, taikyti efektus (daugiau nei 30), taip pat paketiniu būdu pervardyti iki kelių tūkstančių failų.

Gamintojas: Saugykla:

BluffTitler

„BluffTitler“ - programa, skirta sukurti gražius 3D teksto efektus ir paprastą animaciją, naudojamą vaizdo redagavimui.

Rezultatas gali būti peržiūrėtas realiu laiku ir eksportuojamas į vaizdo ar vaizdo formatą.

Gamintojas: Saugykla:

DP Animation Maker

DesktopPaints Animation Maker - paprasta naudojime ir pakankamai funkcionali programa, skirta animacijos gamybai naudojant vieną paveikslėlį ar nuotrauką.

Įpatingai naudingas jos funkcionalas gaminant GIF avatarus, naudojamus įvairiuose forumuose, užsklandas, fonus.

Gamintojas: Saugykla:

FotoSketcher

Prieš jus yra gana paprastas naudoti nuotraukų redaktorius, kuris turi daug įdomių efektų. Norint galima atlikti paketinį redagavimą. Dviejų langų interfeise matysite realiuoju laiku atliktus nuotraukų pakeitimus.

Gamintojas: Saugykla:

Fotor

Fotor yra vaizdo redaktorius, turintis didžiulę visų rūšių įrankių kolekciją, taip pat daugiau nei 90 įdomių specialiųjų efektų. Leidžia kurti koliažus, pridėti rėmelius, apšvietimo efektus skirtingais dienos laikais ir oro sąlygomis, pakeisti ryškumą, kontrastą, pasukti arba apkarpyti nuotraukas ir daug daugiau.

Gamintojas: Saugykla:

JixiPix Happy Holidaze

„JixiPix Happy Holidaze“ yra grafinė programa, skirta ryškiam, šventinių jūsų pasirinktų skaitmeninių nuotraukų apipavidalinimui.

Jei jūsų pažįstami, draugai, giminaičiai švęs gimtadienį, jubiliejų, įsimintiną datą ar tiesiog atostogas, tuomet galėsite juos pradžiuginti gražiomis, o ne įprastomis nuotraukomis, kurias sukursite šiame paprastame grafiniame redaktoriuje.

Gamintojas: Saugykla:

Insofta 3D Text Commander

„Insofta 3D Text Commander“ yra patogiausia trimačių tekstų kūrimo programa. Galima jos pagalba sukurti banerius, mygtukus, logotipus ir kt. Leidžia labai greitai pasiekti norimą rezultatą dėl įmontuoto asistento.

Gamintojas: Saugykla:

Insofta Cover Commander

Tipiškas dizainerio uždavinys yra sukurti profesionalios kokybės 3D produkto dėžutę, skirtą svetainei, pristatymui ar spausdinimui. Cover Commander siūlo paprastą ir greitą būdą išspręsti šią problemą.

Gamintojas: Saugykla:

IrfanView

IrfanView – populiari, kompaktiška ir pakankamai galinga nemokama, paveikslėlių peržiūrėjimo ir vaizdo bei garso grojimo programa, leidžianti peržiūrėti ir redaguoti grafinius failus, perkoduoti juos į kitus formatus ir groti daugiau kaip tuziną garso ir vaizdo formatų

Gamintojas:

Krita

„Krita“ yra rastrinės grafikos redaktorius, kuris palaiko daugiasluoksnį vaizdo apdorojimą ir siūlo vartotojui platų įrankių pasirinkimą skaitmeniniam dažymui, eskizų kūrimui ir tekstūrų kūrimui.

Programa palaiko RGB, CMYK, Lab (režimu nuo 8 iki 32 slankiojo kablelio išleidimo vienam kanalui), apima įvairius filtrus (neskaidrią kaukę ir tt).

Gamintojas: Saugykla:

Luminar

„Luminar 3“ - kūrėjų teigimu, programa siūlo viską, kas būtina šiuolaikiniams fotografams nuotraukų redagavimui, įskaitant naujus filtrus su dirbtiniu intelektu, padidintą taikymo greitį, specialų RAW apdorojimo modulį ir būsimą skaitmeninio turto valdymo platformą.

Gamintojas: Saugykla:

Nature Illusion Studio

Sukurkite animuotas ekrano užsklandas ir vaizdo įrašus. Su „Nature Illusion Studio“ skaitmenines nuotraukas per kelias minutes paversite įspūdingomis animuotomis ekrano užsklandomis arba vaizdo įrašais.

Tai labai paprasta naudojime programa, kurią jūs įsisavinsite be didelių laiko sanaudų ir įpatingų techninių įgūdžių!

Gamintojas: Saugykla:

Paint NET

Jei ieškojote visiškai nemokamo, aukštos kokybės vaizdo redaktoriaus, tuomet jums reikia atsisiųsti „Paint NET“ iš mūsų projekto, norėdami tai padaryti, eikite į straipsnio apačią ir spustelėkite nuorodą į namų puslapį.

Gamintojas: Saugykla:

PhotoFiltre Studio

Dirbdami su šia lengvai naudojamą programą galite be vargo redaguoti grafinius vaizdus, ​​taip pat gauti daug papildomų funkcijų, todėl galite pabandyti atsisiųsti „PhotoFiltre Studio“ iš mūsų projekto perėję į pilną naujieną, pasiūlymas jums gali patikti.

Gamintojas: Saugykla:

PhotoInstrument

„PhotoInstrument“ yra lengvai naudojamas skaitmeninis nuotraukų redagavimo redaktorius, pirmiausia skirtas retušuoti portretinius vaizdus.

Tai siūlo daugybę lengvai naudojamų nuotraukų redagavimo įrankių: raudonų akių efekto šalinimo, raukšlių išlyginimo, ryškumo reguliavimo, spalvų taisymo ir kt.

Gamintojas: Saugykla:

Photolemur

Photolemur yra vienintelė tokio pobūdžio grafikos programa. Jos pagrindinis talentas yra dirbtinis savarankiškas mokymasis.

Pasak kūrėjų, tai yra visavertis „automatinis“ nuotraukų koregavimo įrankis, kur naudotojo dalyvavimas procese yra minimalus. Realybėje paaiškėja, kad taip ir yra. Nors, žinoma, yra keletas niuansų.

Gamintojas: Saugykla:

Photomizer

Photomizer dar viena vokiečių kompanijos Engelmann Media GmbH programa, išleidusi jau žinomą Simply Good Pictures.

Ši programa bus patraukli skaitmeninių fotoaparatų savininkams, nesvarbu, ar ji yra brangi, ar ne.

Gamintojas: Saugykla:

PhotoScape

Grafinis redaktorius su papildomomis funkcijomis. „Photoscape“ leidžia peržiūrėti vaizdus, ​​redaguoti grafiką, apdoroti failus paketiniu režimu, konvertuoti RAW failus.

Be to, „Photoscape“ galite kurti animuotus GIF failus, fotografuoti, nustatyti vaizdo elementų spalvas, reguliuoti ryškumą, spalvų sodrumą, baltos spalvos balansą ir atlikti kontrasto korekciją.

Gamintojas: Saugykla:

Picasa

Picasa - daugiafunkcinė programinė įranga skirta Jūsų kompiuteryje sukauptų paveikslėlių ar nuotraukų organizavimui.

Programa pirma skanuoja kompiuterį ir po to pateikia vartotojui gražiai apiformintame interfeise visas surastas nuotraukas albumuose išrūšiuotose pagal datą ir direktorijų pavadinimus.

Saugykla:

Simply Good Pictures

Engelmann Media Simply Good Pictures - viena iš geriausių automatinių grafikos redaktorių pasaulyje.

Kiek fotografijų padarytų atostogų ar kokių progų metu dar neredaguotos?

Saugykla:

Stepok Recomposit

„Stepok Recomposit“ - programa skirta maskavimui arba dekompozitingui arba tiesiog atskirti objektą iš fono.

Programoje yra pažangių maskavimo algoritmų, kurie leidžia tiksliai atskirti norimą objektą iš bendrojo fono ir teisingai jį pritaikyti kitam vaizdui.

Gamintojas: Saugykla:

Stick Photo Star

AVOnesoft Stick Photo Star - programa galinti papuošti Jūsų fotografijas spalvingais žvaigždžių, šviesos ir kitais efektais.

Mokanti uždėti įvairius peizažus, rėmelius ir t.t Tam tereikia pasirinkti programoje efektą ir jis tuoj pat bus pritaikytas fotografijai.

Saugykla:

TSR Watermark Image

TSR Watermark Image - tai programa, leidžianti vartotojui nustatyti vandens ženklus ir logotipus skaitmeniniuose vaizduose ar nuotraukose, kurios gali būti naudojamos su kitais vaizdais ar tekstu.

Programa leidžia jums pasirinkti spalvą, nustatyti vandenženklio skaidrumo lygį, nurodyti jo vietą, pakeisti originalaus vaizdo dydį ir daug daugiau.

Gamintojas: Saugykla:

Vater Reflection Generator

Nešiojamas vandens atspindžio generatorius („Vater Reflection Generator“) yra labai paprasta ir originali programa, leidžianti greitai sukurti animaciją, atspindinčią vandenį.

Naudodamiesi šia įdomia programa, jums suteikiama galimybė bet kuriai nuotraukai įvesti ar atvaizduoti atspindžio poveikį vandenyje „dirbtinai“ sukurtame rezervuare.

Saugykla:

Franzis Photographers Projects

Komplekte yra populiarūs FRANZIS nuotraukų apdorojimo produktai: ryškumo didinimas, triukšmo mažinimas, HDR ir retušavimas.

Kolekcija apima: DENOISE projektai 2 profesionalūs v.2.27 HDR projektai 5 profesionalūs v.5.52 NEAT projektai, profesiniai v.1.12 SHARPEN projektai v.1.19

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla: