br

ProgramosMovavi

Movavi Photo Editor

„Movavi Photo Editor“ yra patogus ir intuityvus nuotraukų redaktorius, kuris leidžia jums paversti paprastas nuotraukas į puikias. Padidinkite nuotraukų kokybę vienu mygtuko paspaudimu arba naudokite rankinius nustatymus, kad būtų galima tiksliai ištaisyti spalvą.

Norėdami pagerinti kompoziciją, pasukite, apverskite ir apkarpykite vaizdą. Eksperimentuokite su fonu ir pašalinkite iš nuotraukos viską, kas jums trukdo!

Gamintojas: Saugykla:

Movavi Slideshow Maker

Jūs galėsite savarankiškai paversti nuotraukas iš savo kolekcijos į gražią vaizdo prezentaciją, todėl jums nereikės jokių specialių įgūdžių.

Įkelkite vaizdus į programą, prijunkite nuotraukas su animuotais perėjimais, pridėkite tinkamą garso takelį, pritaikykite antraštes ir efektus ir išsaugokite vaizdo įrašą norimu formatu. Jūsų muzikinė skaidrių demonstracija pasirengusi!

Gamintojas: Saugykla:

Movavi Video Editor Plus

"Movavi Video Editor Plus" yra paprastas ir galingas įrankis darbui su vaizdo įrašais. Programa leidžia jums pridėti subtitrus į redaguojamus klipus, įvairius perėjimo efektus, profesionalius filtrus, specialiuosius efektus (paveikslėlį vaizde, mozaikas, pridėti triukšmo, posterizacijos, sepijos, pilkos spalvos ir kt.) , pritaikykite savo garso takelius, pakeiskite garso / vaizdo failų grojimo greitį ir daug daugiau.

Gamintojas: Saugykla:

Movavi Video Suite

Movavi Video Suite yra funkcinių įrankių rinkinys, skirtas dirbti su skaitmeniniu vaizdo įrašu, taip pat muzika, nuotraukomis ir duomenimis.

Naudodamiesi programa, galite perkoduoti vaizdo įrašus, skirtus žiūrėti įvairiuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius, užfiksuoti vaizdo įrašus iš įvairių šaltinių, redaguoti, įrašyti vaizdo įrašus į DVD ir CD diskus, taip pat peržiūrėti gatavus vaizdo įrašus įmontuotame grotuve.

Gamintojas: Saugykla:

Movavi Video Converter

„Movavi Video Converter Premium“ yra galinga, tačiau lengvai naudojama programa, leidžianti konvertuoti vaizdo įrašus ir neapsaugotus DVD diskus į bet kokį vaizdo formatą ir bet kokį vaizdo įrenginį.

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla: