br

ProgramosPicGet

Photoshine

PhotoShine tai programa, padėsianti Jums redaguoti fotografijas, naudojant įvairius gražius šablonus. Pasirenkate nuotrauką, po to iš pateiktų rėmelių tinkamą. Vienas pelės mygtuko paspaudimas ir Jūs jau ant žurnalo viršelio, ar reklaminio stendo arba televizoriuje. Programa pasižymi lengvu valdymu: rėmelio uždėjimas, tai vienas spragtelėjimas pele per Jums patinkantį šabloną.

Gamintojas: Saugykla: Pamoka:

Magic photo editor

Pagrindiniai grafikos redagavimo programų kūrėjai sutelkę jėgas kuriant nuotraukų retušavimo, dizaino ar kitas programas. Tačiau didelis žmonių būrys ieško paprastų ir efektingų programų meninės kompozicijos gamybai iš Jūsų pasirinktų vaizdų ir fotografijų.

Gamintojas: Saugykla:

Face Smoother

Grafinis redaktorius skirtas koreguoti portretines nuotraukas. Iškirtinis programos bruožas - jos paprastumas naudojime. Veido defektų pašalinimui pakaks paspausti kelis programos mygtukus ir "o stebūklas!" įvairūs spuogeliai, raukšlelės, tamsūs taškeliai ar strazdanos nuo odos dings kaip kamparas.

Gamintojas: Saugykla:

Elfin photo editor

"Elfin Photo Editor" yra fotografijos redagavimo įrankis, leidžiantis lengvai, patogiai ir greitai atlikti daugybę specialių efektų įvairioms jūsų nuotraukoms. Pagrindinė programos funkcija leis jums pritaikyti vaizdo šviesumą, sodrumą, ryškumą ar kontrastą taip, kad paveikslėlis atrodytų daug geriau, pabrėždamas tik tai, ką norite paryškinti nuotraukoje.

Gamintojas: Saugykla:

Dreamlight photo editor

Apdoroti skaitmenines nuotraukas ir pritaikyti joms įvairius specefektus taps žymiai lengviau šios programos pagalba. Nors pati programa yra mažutė, tačiau savo struktūroje turi 150 efektų, kuriuos galima naudoti po vieną ar po kelis vienai nuotraukai.

Gamintojas: Saugykla: