br

ProgramosTopaz

Topaz Video Enhance

„Topaz Video Enhance AI“ yra visiškai naujas vaizdo įrašų patobulinimo naudojant dirbtinį intelektą sprendimas. „Topaz Video Enhance AI“, išmokytas tvarkyti tūkstančius vaizdo įrašų ir derinant informaciją iš kelių įvesties vaizdo kadrų, padidės jūsų vaizdo įrašas iki 8K raiškos su tikslia detale ir judesio nuoseklumu.

Gamintojas: Saugykla:

Topaz Studio

„Topaz Studio“ yra įdomi vaizdo redagavimo programa. Šiandien internete galite atsisiųsti daugybę nuotraukų redagavimo įrankių, bet ne visada iš karto įmanoma suprasti, kokia gera programa ir kuria kryptimi reikia pasirinkti.

Gamintojas: Saugykla:

Topaz Sharpen

„Topaz Sharpen AI“ - sukurkite aiškius vaizdus be artefaktų ar vaiduoklių. „Sharpen AI“ yra pirmoji ryškumo didinimo ir vibracijos mažinimo programinė įranga, galinti nustatyti skirtumą tarp tikrų detalių ir triukšmo. Sukurkite aiškius vaizdus net fotografuodami delninėmis, naktį ar esant negiliam ryškumui.

Gamintojas: Saugykla:

Topaz Mask

„Topaz Mask AI“ leidžia intuityvios mašinų technologijos dėka sukurti sudėtingas kaukes per rekordiškai trumpą laiką treniruotės ir trimapo technika. Mažesnis vartotojo indėlis į itin aukštos kokybės kaukę visada buvo fotografo svajonė ir dabar jūs galite tai gauti naudodami „Mask AI“.

Gamintojas: Saugykla:

Topaz Gigapixel

Topaz A.I. Gigapixel yra pirmoji ir vienintelė programa, naudojanti dirbtinio intelekto galią, kad padidintų jūsų vaizdus, ​​pridedant natūralias detales ir užtikrinant nuostabų rezultatą.

Gamintojas: Saugykla:

Topaz DeNoise

„Topaz DeNoise AI“ - fotografuokite bet kur bet kurioje šviesoje be išlygų. Pašalinkite triukšmą ir atkurkite aiškias vaizdų detales naudodami pirmąjį triukšmo mažinimo įrankį - „DeNoise AI“. Galite būti nustebinti rezultatais.

Gamintojas: Saugykla:

Topaz JPEG to RAW

„Topaz JPEG“ į RAW AI - redaguokite nuotraukas, darytas JPEG formatu, tarsi jas darytumėte RAW formatu. Norėdami konvertuoti JPEG į aukštos kokybės RAW, naudokite dirbtinį intelektą, kad galėtumėte geriau redaguoti.

Gamintojas: Saugykla:

Topaz Adjust

„Topaz Adjust AI“ - naudoja dirbtinio intelekto jėgą, kad jūsų nuotraukos pavirstų kažkuo neįtikėtinu. Mūsų AI režimai išryškina spalvas, šešėlius, detales ir dar daugiau, kad jūsų nuotraukos būtų ryškios, kaip numatyta, - viskas vienu žingsniu.

Gamintojas: Saugykla: