br

ProgramosTwo pilots

Brightness guide

„Brightness Guide“ - ši unikali programa gali paryškinti tamsius nuotraukos plotus ir palikti nepaliestas šviesias sritis.

Apšvietimo parametrus galima reguliuoti realiuoju laiku - valdiklių pakeitimai iškart atsispindi nuotraukoje.

Saugykla:

Beauty guide

Programa leidžianti jums pritaikyti makiažą ir pašalinti kosmetinius defektus tiesiai ant nuotraukos.

Redaguotos, naudojant šią programą jūsų nuotraukos taps dar geresnės!

Saugykla:

Beauty pilot

Lengvai naudojama programa portretų retušavimui. Ši programa padės vartotojams padaryti portretus tobulesnius paprastu nuotraukų retušavimu.

Programa padės išlyginti nuotraukos odą, be to, leis lengvai pašalinti raudonų akių efektą.

Saugykla:

Cosmetic guide

Programa kosmetikos defektams pašalinti tiesiai ant nuotraukų. Padeda išlyginti raukšles, patinimus; pašalinti apgamus ir karpas; atsikratyti dvigubo smakro; balinti dantis.

Programoje yra demonstracinės versijos, parodančios, kaip dirbti su įrankiais.

Saugykla:

Image resize guide

Programa nuotraukų proporcijoms ir dydžiui keisti neiškraipant svarbių dalių, pašalinti objektus be matomų pėdsakų.

Programoje yra animacinės demonstracinės versijos, kurios žingsnis po žingsnio paaiškins, kaip viską teisingai padaryti.

Saugykla:

Makeup guide

Makiažo vadovas - virtualus makiažo nuotraukų redaktorius. Naudodami šį virtualų makiažo nuotraukų redaktorių galėsite padaryti savo nuotraukas dar geresnes nei jos yra!

Jūsų virtualiame makiažo krepšyje yra šios priemonės: lūpų dažai, pudra, „Rouge“, akių spalva, akių šešėliai ir akių kontūro pieštukas.

Saugykla:

Makeup pilot

Programa pirmiausia skirta darbui su portretais ir leidžia greitai pašalinti strazdanas, raukšles, odos trūkumus, taip pat sukurti makiažą ir atkurti senas nuotraukas.

Kadangi programa veikia kaip atskira programa, o ne kaip „Photoshop“ priedas, ji taip pat pateikia pagrindinius įrankius nuotraukoms redaguoti: keisti ryškumą ir kontrastą, apkarpyti, pasukti, apversti, pakeisti dydį.

Saugykla:

Perspective pilot

Perspective Pilot - yra programa, specialiai sukurta taisyti linijinį fotografijos perspektyvos iškraipymą. Programa taip pat leidžia lengvai ištaisyti viso vaizdo pasvirimą, pašalinti iškraipymus ir architektūros objektų linijas padaryti lygiagrečias.

Norint pagerinti nuotraukų suvokimą, buvo įvestas „perspektyvos faktorius“, leidžiantis susilpninti korekcijos efektą ir padaryti vaizdą natūralesnį.

Saugykla:

Pet eye fix

Pet Eye Fix Guide - yra programa, skirta pašalinti naminių gyvūnėlių ir žmonių nuotraukų išpūstų akių poveikį. Leidžia atkurti net akis, kurias visiškai sugadino blykstė. Ji gali susidoroti su apšviestomis bet kokios spalvos akimis - raudona, geltona, žalia, mėlyna ir net visiškai balta.

Nugalės paūmėjimą tiek vyzdyje, tiek visoje akyje. Programa įgyvendinama kaip atskira programa ir kaip papildinys įvairiems grafikos redaktoriams.

Saugykla:

Photo montage guide

Photo Montage Guide - lengvai išmokstama programa, kuri gali tapti neįkainojamu asistentu apdorojant nuotraukas ir darant koliažus ir kt.

Pagrindinės jos galimybės yra atskirti objektus nuo savavališko fono, pritaikyti įvairius fono efektus (užpildymas, atspalvis, suliejimas, vienspalvis), perkelti objektus į kitas nuotraukas, pakeisti nuotraukų dydį ir proporcijas neiškraipant svarbių detalių, taip pat pašalinti objektus be matomų pėdsakų.

Saugykla:

Photo print pilot

nuotraukų spausdinimo programa skaitmeninio fotoaparato, kompiuterio ir spausdintuvo savininkams namuose. „Photo Print Pilot“ leidžia pasirinkti paveikslėlius iš skirtingų aplankų ir greitai bei lengvai spausdinti juos nurodytu formatu. Programa palaiko BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF failus.

Saugykla:

Picture cutout guide

„Picture Cutout Guide“ yra programa, skirta objektams atskirti nuo fono ir fotomontažas. Atskiria objektus nuo savavališko fono ir perkelia juos kitoms nuotraukos. Leidžia pritaikyti efektus fone - užpildykite pasirinkta spalva, šešėliai ir neryškumas, pasirinkdami intensyvumą.

Saugykla:

Print pilot

„Print Pilot“ programinė įranga sukurta patogiam ir greitam kompozicijų komponavimui iš grafikos ir teksto bei jų vėlesniam spausdinimui. Programos kūrimo principai yra paprastumas, patogumas, aiškumas.

Saugykla:

Red eye pilot

„Red Eye Pilot“ yra raudonų akių pašalinimo programa. Programa leidžia sureguliuoti taisymo sritį ir akių spalvos ryškumą.

Saugykla:

Retouch pilot

„Retouch Pilot“ yra programa, skirta pašalinti kai kuriuos defektus, tokius kaip įbrėžimai, mažos dėmės, plaukai ir kiti defektai, esantys nuotraukoje arba atsiradę skanuojant.

Saugykla:

Rotation pilot

Programinė įranga, skirta greitai ir lengvai pasukti ir apkarpyti nuotraukas. Jums tiesiog reikia nurodyti vertikalią arba horizontalią - visa kita atliks programa!

Saugykla:

Wire pilot

„Wire Pilot“ - leidžia iš nuotraukų pašalinti laidus, stulpus, antenas ir kitus nepageidaujamus objektus tiek iš vienodo, tiek iš nevienodo fono. Naudodamiesi šia programa galite retušuoti vaizdus, ​​kad kraštovaizdis būtų dar labiau patrauklus.

Saugykla: