br

ProgramosVideo redagavimo programos

4K Slideshow Maker

4K Slideshow Maker yra paprasta ir lengva naudoti skaidrių demonstravimo programinė įranga.

Skaidrių demonstravimas yra puikus būdas dalintis patirtimi ir išlaikyti prisiminimus draugams ir šeimos nariams. Jis perteikia nuotaiką daug geriau nei nuotraukų kolekcija.

Gamintojas:

ActivePresenter Pro

„ActivePresenter Pro“ - programa sukurta gaminti vaizdo įrašus (vaizdo pristatymus, mokomąjį vaizdo įrašą).

Pagrindiniai programos privalumai - pažangus įrašų apdorojimas iš ekrano (pjovimas, apkarpymas, piešimas, parašų kūrimas ir klijavimas).

Gamintojas: Saugykla:

Allavsoft

„Allavsoft“ yra galingas vaizdo parsisiuntėjas, palaikantis filmų, muzikos vaizdo įrašų, grojaraščių, vaizdo įrašų, vaizdo įrašų talpyklų, tokių kaip „YouTube“, „Facebook“, „Dailymotion“ ir kitų daugiau nei iš 100 svetainių, atsisiuntimą.

Gamintojas: Saugykla:

Amazing Slider Enterprise

„Amazing Slider Enterprise“ yra profesionali programa, leidžianti vartotojams sukurti gražią skaidrių demonstraciją ir pristatymus, kurie gali būti lengvai eksportuojami į „Dreamweaver“, „WordPress“ ir kitus HTML redaktorius.

„Amazing Slider“ palaiko „YouTube“ nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Gamintojas: Saugykla:

Photo DVD Maker Professional

„Photo DVD Maker Professional“ yra galinga ir paprasta naudoti programa, skirta kurti stulbinančias demonstracijas ir visai nesvarbu, ar esate ekspertas, ar pradedantysis.

Gamintojas: Saugykla:

Articulate Storyline

„Articulate Storyline 3“ leidžia sukurti nepriekaištingus internetinius kursus, nes tai yra vienintelė e-mokymosi programinė įranga, kuri auga kartu su jumis. Išsakyti istoriją yra gana paprasta pradedantiesiems ir pakankamai galinga ekspertams.

Gamintojas: Saugykla:

Avidemux

Šią programą galima pavadinti funkciniu vaizdo failų konverteriu, taip pat joje rasite pakankamą funkcijų skaičių vaizdo redagavimui.

Gamintojas:

Bolide Movie Creator

Greičiausiai pirmosios asociacijos frazei „vaizdo redaktorius“ - tai sudėtinga vaizdo įrašų apdorojimo kompiuterinė programa, kurią reikia studijuoti pusę dienos?

Leiskite paneigti šį šabloną - „Bolide Movie Creator“ - tai pirmasis protingas vaizdo redaktorius, kurį bet kuris naujokas gali greitai suprasti.

Gamintojas: Saugykla:

TechSmith Camtasia Studio

„Camtasia Studio“ yra galingas įrankis, skirtas įrašyti ekrano vaizdus įvairių formatų vaizdo failuose, galima redaguoti vaizdo įrašus, yra įmontuoti „Macromedia Flash“ (SWF) ir vaizdo grotuvai.

„Camtasia“ užfiksuoja veiksmus ir garsus bet kurioje „Windows“ sistemos dalyje ir išsaugo juos į standartinį AVI failą.

Gamintojas: Saugykla:

HandBrake

Reikia galingos programos video failų konvertavimui? Skaitykite, kad radote! Ji padės konvertuoti MPEG ir DVD vaizdo įrašus į MPEG-4, MP4 arba MKV formatus.

Programa iš pradžių buvo sukurta gana retai „BeOS“ operacinei sistemai, o dabar programa tapo „cross-platform“, nes oficialioje svetainėje galite rasti „Linux“, „Windows“, „Mac OS X“ ir „Solaris“ versijas.

Gamintojas:

iDealshare VideoGo

„iDealshare VideoGo“ leidžia konvertuoti visų tipų vaizdo ir garso formatus, neprarandant kokybės. Be to, ji turi vaizdo įrašo įkėlimo ir redagavimo funkciją.

Gamintojas: Saugykla:

PhotoToFilm

„PhotoToFilm“ yra puikus asistentas kiekvienam skaitmeninio fotoaparato naudotojui. Su juo galite lengvai kurti kompaktiškus filmus iš vaizdų ir suspausti juos (naudodami „DivX“) siųsti draugams ir šeimai.

Gamintojas: Saugykla:

ProShow Gold, ProShow Producer (Photodex)

ProShow Gold - tai programa skirta profesionalių prezentacijų gamybai. Palaiko darbą su sluoksniais, leisdama juos panaudoti neribojant kiekvienai skaidrei. Failams PSD, PNG, TIFF ir GIF taikomas sluosnių "permatomumas", kas suteikia galimybę naudoti sluoksnių kaukes, perėjimų efektus, gradijentinį arba spalvinį užpildymą.

Gamintojas: Saugykla:

PicturesToExe Deluxe

„PicturesToExe“ tai nuotraukų albumų kūrimo programa, kurioje yra įvairūs skaidrių (įskaitant ir 3d efektus) perėjimų kino efektai. Norėdami sukurti nuotraukų rodymą, galite naudoti bet kokius vaizdus ir tekstą, pridėti foninę muziką ir teksto komentarus.

Gamintojas: Saugykla:

Tanida Demo Builder

„Demo Builder“ - tai įrankis, skirtas kurti profesionalias ir visiškai interaktyvias modeliavimo programas, pristatymus ir konsultacijas. Programos sąsaja yra paprasta naudoti ir nereikalauja profesinių žinių ir įgūdžių.

Gamintojas: Saugykla:

VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor - vaizdo redaktorius, skirtas vaizdo failams redaguoti ir sukurti įvairaus sudėtingumo vaizdo įrašus, naudojant įvairius vaizdo ir garso efektus.

Gamintojas: Saugykla:

ffDiaporama

ffDiaporama yra vaizdo įrašų kūrimo programa, sudaryta iš antraštės fiksuotos ir animuotos; vaizdų ar nuotraukos, fiksuotos ar animuotos; vaizdo įrašų; muzikos;

Gamintojas: Saugykla:

Focusky Presentation Maker Pro

Programa, skirta sukurti efektyvius, novatoriškus ir įtraukiančius pristatymus, skirtus tinklo ir ne tinklo ekranams.

„Focusky“ pristato įspūdingiausią ir įdomiausią būdą sujungti tekstą, nuotraukas, figūras, vaizdo įrašus iš „YouTube“, vaizdo įrašų ir „Flash“ su pristatymu. Pristatymas rodomas su animacija, priartinimu / mažinimu ir skaidrių keitimu. Tai puiki alternatyva „PowerPoint“.

Gamintojas: Saugykla:

Gamintojas: Saugykla: